Правила користування сайтом

Увага! Перед використанням інформаційного ресурсу Djoom.com.ua та супутніх сервісів, будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами та умовами на цій сторінці.

Використовуючи наші сервіси, ви автоматично погоджуєтесь з наведеними нижче правилами та умовами.

Нагадуємо деякі ключові моменти:

  • Djoom.com.ua - це інформаційний сайт, який жодним чином не займається продажем товарів, послуг чи рекламних місць. Ми виключно агрегуємо та надаємо інформацію про можливості маркетплейсу Joom для українських користувачів.
  • Ми не є офіційним представництвом компанії Joom та жодним чином з нею не пов'язані. Djoom - це абсолютно незалежний інформаційний ресурс, створений ентузіастами для надання неупередженої допомоги користувачам у пошуку та аналізі товарів, продавців, способів оплати та доставки на цьому популярному маркетплейсі.
  • Ми не надаємо жодних платних послуг нашим читачам і не володіємо будь-якими вашими персональними даними, реєстраційними даними облікових записів на Joom, інформацією про замовлення чи платіжними реквізитами. Збір та обробка персональних даних на нашому ресурсі не здійснюється.

Відповідальність за публікацію контенту

Ви повністю відповідаєте за весь матеріал, розміщений вами на нашому ресурсі в будь-якому вигляді (статті, коментарі, повідомлення, медіа файли тощо).

Будь-які публікації користувачів висловлюють їх особисту думку. Ми не гарантуємо достовірність наданої ними інформації та не несемо за неї відповідальності.

Застереження: ми залишаємо за собою право видаляти або редагувати опублікований контент, який вважатиметься неетичним, таким що містить неправдиві дані, порушує законодавство чи права третіх осіб.

Безпека та можливості реєстрації

  • Реєстрація облікового запису надається виключно окремим авторам за запитом.
  • Для перегляду контенту та коментування реєстрація непотрібна.
  • Ви несете відповідальність за безпеку і конфіденційність своїх даних для входу.
  • Не розголошуйте дані доступу до облікового запису третім особам.
  • Неповнолітні не можуть самостійно реєструватися на нашому ресурсі.

Комунікація з користувачами

Для покращення якості контенту відповідно до побажань відвідувачів, ми можемо надсилати опитування, анкети чи інші повідомлення на вказану вами електронну адресу.

При цьому ваші персональні дані та контакти гарантовано не будуть передані жодним третім особам без вашої особистої згоди. Ми поважаємо ваше право на конфіденційність.

Попередження про обмеження відповідальності

Увесь контент на нашому інформаційному ресурсі надається виключно для ознайомлення в поточному вигляді.

Ми не можемо гарантувати абсолютну повноту, точність чи актуальність даних на момент їх перегляду.

Рекомендуємо ставитися обережно та використовувати інформацію з сайту на власний розсуд і відповідальність.

Перед прийняттям важливих рішень радимо обов'язково перевіряти ключові зведення стосовно покупок, умов доставки тощо.

Коментарі